Den pro Vás

V pátek 2. října se ve Střední odborné škole a Střední oborném učilišti Vocelova v Hradci Králové uskutečnila akce pro žáky základní škol nazvaná Den pro Vás. Ve spolupráci se Střední odbornou školou služeb, obchodu a gastronomie Hradec Králové uspořádaly obě školy soutěž a také zábavnou akci s ukázkami oborů, které mohou žáci studovat na obou školách.

Naše škola vyslala do soutěže tři šestičlenná družstva složená z chlapců a děvčat z devátých tříd. Podpořili je spolužáci, kteří je ze všech sil podporovali. Celkem se akce zúčastnilo 25 žáků naší školy. Družtsva soutěžila v oborech dopravních, autoopravárenských, stavebních, ale i aranžérských, zahradnických, prodavačských a dalších. Pro žáky, kteří nesoutěžili a zúčastnili se akce jako diváci, byly připraveny ukázky prací středoškoláků, žáci se mohli svézt na trenažerech nákladního a osobního auta, seznámit se s prostředím školy a jednotlivými obory studia.

I když jsme nezískali přední místa ve vědomostních soutěžích, prestiž naší škola zachránila Vanesa Svobodová druhým místem v soutěži jízdy na koloběžkách. Statečně projela všemi zatáčkami náročné trati a porazila favorizované kluky z jiných škol. Gratulujeme.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny