Den Země – Ukliďme Česko

22. dubna slavila naše Země opět svůj svátek. Den Země si připomněli všichni žáci naší školy. Naše třída 8. B se rozhodla, že se zapojí do celosvětového projektu „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Vyzbrojeni igelitovými taškami a ochrannými rukavicemi jsme vyrazili do okolí naší školy. A objevili jsme místa, která po úklidu přímo volala.

Nestačili jsme se divit, jaké „poklady“ jsme objevili. Hodil by se někomu pár bot? A co pánvička, hřeben, kabelka, schránka na dopisy? Nebo třeba jen trochu děravý kbelík? Pláště na kolo? Pneumatika? Takové věci v přírodě určitě nemají co dělat. A tak jsme naši akci končili s dobrým pocitem, že jsme je poslali tam, kam patří. Na skládku.

Celý den jsme zakončili v kině Centrál na velmi zajímavé projekci nazvané „Filipíny – za obry a trpaslíky“, pořádané v rámci unikátního projektu Planeta Země 3000.

Fotogalerie:

 

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny