Den zemědělství Královehradeckého kraje

  • Úvod
  • Den zemědělství Královehradeckého kraje

V pátek 18. září jsme se zúčastnili akce pořádané ke Dni zemědělství Královehradeckého kraje. V prostoru Flošny a před Všesportovním stadionem v Hradci Králové proběhla prezentace zemědělství a potravinářství našeho kraje a prezentace soutěže Potravinář roku a Regionální potravina roku.

Zaujala nás výstava hospodářských zvířat, prezentace jejich chovu, ukázky práce se zvířaty a především ukázka stříhání ovcí. Technicky nadané spolužáky trochu zklamalo, že chyběla ukázka zemědělské techniky.

V příštím roce se budeme rozhodovat o své budoucnosti. Proto pro nás byly zajímavé i prezentace některých středních škol a učilišť.

Žáci 8. B

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny