Exkurze Jiráskovy sady a plavba lodí

  • Úvod
  • Exkurze Jiráskovy sady a plavba lodí

Přerušení dodávky elektřiny do naší školy bylo dobrým důvodem, abychom si udělali výpravu do nejkrásnějších míst v Hradci Králové. První kroky vedly do Jiráskových sadů. Všímali jsme si přírodních i kulturních zajímavostí této lokality, krmili jsme kachny u soutoku a pozorovali šikovné pracovníky údržby zeleně… Poté jsme se nalodili na parník Primátor Ulrich. Kapitán nám vysvětlil, že tentokrát nepojedeme na páru, jak je zvykem, ale využijeme náhradní benzinový motor. Počasí se vydařilo, a tak jsme si i následné hodiny výtvarné výchovy užili při kresbě mostu a přilehlého okolí, kachen či lodi na měkkém trávníku na nábřeží. Kdo by si v tu chvíli vzpomněl, že vlastně celé vyučování nešel proud…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny