Expedice Bílá věž 2015

  • Úvod
  • Expedice Bílá věž 2015

S volitelným předmětem společenskovědní seminář jsme se tentokrát vypravili do míst, odkud jsme mohli z ptačí perspektivy pozorovat hemžení v Hradci Králové. Podařilo se nám využít jeden z posledních teplých podzimních dnů a vystoupat na ochoz historicky i kulturně vzácné dominanty města. Žáci plnili ve skupinách různé úkoly, ale především si užívali krásného výhledu a dokonce i slunečních paprsků, pro toto období roku tak vzácných. Dozvěděli jsme se mnohé o rekonstrukci stavby, zaujal nás skleněný model i obrovský zvon. Pouze jeden žák v minulosti věž navštívil ještě před opravou, a proto měl srovnání. Byl překvapen tak, že místo málem nepoznával. Pro ostatní to byla premiéra. Z další náplně našeho semináře se v brzké době těšíme na konkurz moderátorů, na jehož přípravě se s paní učitelkou žáci podílí. V rámci odpolední výuky například vytvořili v počítačovém programu pozvánky na tuto událost, které jsou k vidění v prvním patře školy u kabinetu matematiky.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny