Expedice Kukleny 2015

  • Úvod
  • Expedice Kukleny 2015

V průběhu září se žáci ze společenskovědního semináře pravidelně vydávají na vlastivědnou procházku po Kuklenách. Cílem bývá sledovat nejenom historické stavby, sochy a náhrobky, ale také zjistit, co se od předchozího roku změnilo k lepšímu i k horšímu. Na cestě nás doprovázela paní učitelka Slavíčková, která seminář vede.

Mohli jsme se nenásilnou formou seznámit s okolím naší školy a vstát od svých počítačů a chytrých telefonů, které mají za následek obezitu v naší zemi. Po cestě jsme fotografovali a výsledek našeho snažení si můžete prohlédnout na následujících fotografiích. Při následujícím semináři jsme o všem diskutovali a také jsme společnými silami stvořili tento článek.

Autoři textu: Kristýna Hájková, Jakub a Vojtěch Federselovi

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny