Hrajeme si i hlavou

Co mají společného ohně, dýmy, rébusy, lasery, roboti, octové rakety, hlavolamy, hvězdářský dalekohled, origami, písek, co se nelepí a škrob, co se naopak lepí až moc?… Jsou to všechno báječné výzvy, které probouzejí dětskou představivost, zvědavost a fantazii.

Nábřeží Labe a budova univerzity byly ve čtvrtek a v pátek plné takových zážitků a atrakcí. Studenti a vyučující přírodovědecké fakulty připravili pro děti a veřejnost již devátý ročník akce „Hrajme si i hlavou“. Jak to či ono funguje se přicházelo především hravou a soutěživou formou.

Žáci naší školy se zúčastnili v hojném počtu a mnohé si vyzkoušeli vlastníma rukama a na vlastní oči i uši. Za nasbírané žetony (hlavouny – portréty pana Einsteina) pak mohli získat i drobnou odměnu za své snažení.

Úsměv většiny dětí napovídal, že přemýšlení, objevování, učení a snaha nijak nebolí, ba naopak, jsou vlastně super!!!

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny