Jarní hraní

Struny, rekvizity, nervozita, jeviště, noty, fairtradové občerstvení, radost z hraní, knížky a flétny.

Co mají všechny tyto indicie společné?

Vedou nás k Jarnímu hraní, milému nedělnímu podvečeru prvního jarního dne. Rozhodli jsme se jej oslavit muzicírováním a divadelním, dokonce i něčím dobrým na zub.

Šesťáci a osmáci napekli perníky, ozdobili je fairtradovou čokoládou, kytaristé a flétnisté nacvičili nelehký repertoár, holky z osmých tříd nastudovaly jako scénické čtení knihu Hitlerova dcera a nic tedy nebránilo tomu, abychom své umění s lehkým rozechvěním, ale velkou radostí předvedli rodině i kamarádům.

Myslím, že takto strávený jarní podvečer byl vydařený a mám z něj radost. Doufám, že i vy, kteří jste seděli v hledišti, i vy, kteří jste zářili na jevišti, i vy, kteří jste jakkoli pomohli s přípravami.
Bylo mi ctí a potěšením.

Petra Schnaubertová

Chcete-li znát osoby a obsazení, je možné si stáhnout program Jarního hraní.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny