Kroužek barevného volejbalu

V neděli jsme se zúčastnili Festivalu volejbalu na hradecké Slavii, kam přijela družtsva z celého kraje. Bojovalo se z plných sil a zástupci naší školy se neztratili. Mezi družstvy ze sportovních klubů a jednot obstáli. Ještě lépe si vedly děti ze školy, hrající nyní za TJ Slavia – Ondra Holík a Lenka a Lucka Peikerovy. Ti ve své skupině a kategorii zvítězili.

Výsledky dalších našich žáků:

Oranžový: 3. místo: Tereza Krtková, Daniela Hrudková, Kryštof Smugala
Červený: 4. místo: Nikola Götzová, Aneta Kubiasová, Nela Hrudková
Modrý: 4. místo: Vendula Pitařová, Viktorka Kubcová, Karolína Kadeřávková

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny