Letohrad – exkurze šesťáků

Žáci šestých tříd měli možnost poznat historii různých řemesel a předměty, které dříve našim předkům sloužily při jejich práci. Všichni se aktivně zapojili do týmové soutěže přímo mezi exponáty a ti nejlepší si samozřejmě vybojovali i odměnu. Druhá část výstavy byla věnovaná škole. V historické třídě žáci plnili různé úkoly a měli možnost vyzkoušet si, jaké byly ve školách tresty. Tady to byla spíš legrace, ale pamětníci z řad prarodičů se jistě při pomyšlení na oslovskou lavici, kantorovo ukazovátko nebo polínka, na kterých se za trest klečelo, smát nebudou…

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny