Mikulášský turnaj na Slávii

  • Úvod
  • Mikulášský turnaj na Slávii

Mikulášského turnaje v barevném volejbale se zúčastnili v neděli 6. 12. i naši členové volejbalového kroužku. Do posledního dechu se bojovalo celý den v hale královéhradecké TJ Slavia. Podařilo se nám sestavit 4 družstva – dvě v modré a dvě v oranžové barvě a celkem slušně jsme konkurovali hradeckým i krajským družstvům, jako jsou Slavia HK, Kvasiny, Rychnov, Chlumec n. C., Třebechovice aj. Nejlepší byli „oranžoví“ ve složení Daniela Hrudková z 2.A, Kryštof Smugala a Tereza Krtková, oba z 5.A. Obsadili celkově 3. místo a podělili se o bohatý o mikulášský balíček. Kromě toho byli všichni „medailisté“ vyfotografováni před panelem Magistrátu HK. Děti tak nedělní den věnovaly sportu.

Výsledky ZŠ Kukleny oranžová barva:

3. místo: Daniela Hrudková 2.A, Kryštof Smugala a Tereza Krtková 5.A

4. místo: Nikol Götzová a Aneta Kubiasová 4.A

Výsledky ZŠ Kukleny modrá barva:

4. místo: Vendula Pitařová, Karolina Kadeřávková a Viktorka Kubcová 6.A, Nela Hrudková 4.A

17. místo: Tereza Tomášková, Bára Hradilová a Veronika Vohralíková 5.A, Eliška Machová 5.A

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny