Od Mikuláše ke Štědrému dni

3.A se ve svém 2. letošním projektu zabývala jak jinak než vánočním tématem. Opět se toto období promítlo do všech předmětů od matematiky po tělesnou výchovu. Slovní úlohy voněly cukrovím, čtení a hudební výchova koledami, navštívili jsme knihovnu. Český jazyk a anglický jazyk byl obohacen tradicemi různých národů, slovní zásobou, přáníčky a soutěžemi. Při výtvarné výchově a pracovních činnostech jsme si vyzdobili třídu, školu a něco vytvořili i na prodejní výstavu. Vyvrcholením bylo opět vystoupení na vánočním koncertu školy a vše bylo zhodnoceno při páteční vánoční besídce s dárečky a čajíčkem provoněným cukrovím. Děkujeme opět maminkám a babičkám za vynikající ochutnávky cukrovíčka.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny