Pěvecký sbor a adventní čas

  • Úvod
  • Pěvecký sbor a adventní čas

Tak jako každý rok, tak i letos si pěvecký sbor naší školy připravil svá 4 adventní vystoupení. Toho prvního, na bronzovou neděli, se každý obával, neboť sbormistryně odjela na 14 dní do Anglie, v sobotu se vrátila a v neděli byl hned koncert. Ale protože se vytříbilo zdravé jádro sboru, které navštěvuje hodiny zpěvu pravidelně a již několikátým rokem, tak vše dopadlo dobře. I diváci se už po roce zase těšili na koledy a přišli v hojném počtu. Jsme rádi, že se našich adventních setkání pravidelně účastní již několik let za sebou a za to jim patří náš dík. Doufáme, že jejich přízeň nezklameme a uvidíme se ještě na zlaté neděli nebo na Vánočním koncertu ve čtvrtek 7. 12. 2015.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny