Projekt – Halloweenská párty

Pátek před podzimním volnem si 3. A opravdu užila. V prvním letošním projektu se oblíbené téma Halloweenu promítlo do všech pátečních předmětů – v českém jazyce jsme si pověděli, proč a kdo svátek slaví, připravili jsme soutěže a doplňovačky na strašidelné téma, v matematice se řešily halloweenské slovní úlohy, samozřejmostí tohoto tématu byla hodina angličtiny. Ve výtvarné výchově jsme vyrobili příšerky z přírodnin. Vyvrcholením byl náš průvod poslední hodinu školou v maskách, které jsme si oblékli již ráno, kdy jsme postrašili i pana ředitele. Mnohé maminky upekly nebo připravily s dětmi nádherně strašidelňácké občerstvení, za které velice děkujeme a ke kterému jsme si uvařili čajíček.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny