Šesťáci v ZOO

Školního výletu jsme se nemohli dočkat… Konečně uvidíme zblízka všechna ta vzácná zvířata, na která se už dávno těšíme… Počasí jsme objednali, takže hurá do Tróje…

Když v jednu chvíli přišla krátká přeháňka, pocity byly smíšené… Doufám, že nezmokneme! Cože, gepard? Aha, kočky nemají rády déšť… A tady je druhý a za ním další… Brzy se pět nádherných šelem choulilo u skla pod přístřeškem. Zvířata se vzájemně ujišťovala o své blízkosti a olizovala si kapky deště z kožichu. Od nás je dělilo jen pár centimetrů skla. Déšť přestal a tohle nádherné neplánované představení skončilo… Sklapli jsme deštníky a děti i šelmy, které se na krátko potkaly, šly zase každý svou cestou… Zamávali jsme ledním medvědům, tučňákům, veleželvám, slůněti Maxovi… prostě skoro všem… Tak se mějte, zvířata, a někdy zase na shledanou

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny