Vánoční čas ve škole

• Vánoční čas ve škole

Vánoce se blíží, první adventní neděli se ve škole opět rozezní koledy, rodiče s dětmi si v podvečerních hodinách mohou přijít společně zazpívat a ochutnat vánoční cukroví.

Tradičně se na závěr kalendářního roku otevřou brány školy pro rodiče, kteří se přijdou podívat na své ratolesti do hodin a zároveň mohou nakoupit vánoční dekorace, které jim učitelé s žáky připravili.

Škola je slavnostně vyzdobená, všude voní jehličí, vanilka vánoční cukroví. Děti již několik týdnů připravují pro své rodiče drobné vánoční dárky, tvoří originální vánoční dekorace, vyrábějí svíčky, suší křížaly a pečou cukroví.

Veškeré vůně Vánoc se spojí do kouzelné atmosféry, která zasahuje nejenom prvňáčky, ale i otrlé puberťáky a jejich učitele.

Vyvrcholením veškerého snažení je vánoční koncert, kde se tradičně rodiče i děti setkávají před závěrem kalendářního roku.