Vánoční turnaj ve volejbale

Vánoce neznamenaly pro některé žáky volejbalového kroužku jenom odpočinek. Někteří se rozhodli, že se zúčastní velkého Vánočního turnaje ve sportovní hale TJ Slavia. V úterý 29. prosince probíhaly od ranních hodin boje ve čtyřech barvách za účasti nejlepších družstev Královéhradeckého kraje. Ani tentokrát jsme nezklamali. Odnesli jsme si diplomy za dvě třetí místa ve žluté a oranžové barvě. V červené barvě se nám moc nedařilo, Bára a Nikola to zkoušely poprvé a soupeřky byly lepší. To jim ovšem radost ze hry nepokazilo. První příčky obsadila tato družstva: žlutí – Svitavy, oranžoví – Zbečník, červení – Zruč nad Sázavou.

Výsledky našich:

3. místo žlutá barva: Denisa Flégrová 1.A a Adam Hazuka 2.A

3. místo oranžová barva: Tereza Tomášková, Veronika Vohralíková a Kryštof Smugala, všichni z 5.A

Dále: Eliška Machová ze 6.A obsadila 1. místo ve třetí finálové skupině oranžových a Bára Křížová s Nikolou Götzovou ze 4.A 8. místo ve finálové skupině červených.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny