Velikonoční projekt 3.A

V krátkém, ale pestrém projektu jsme si připomněli opět Velikonoce jako svátky jara v neúplném týdnu před svátky. Opět jsme vymýšleli, řešili v matematice příklady, slovní úlohy, doplňovačky na jarní téma ve skupinkách, ve dvojicích, samostatně, v českém jazyce jsme navštívili knihovnu, četli Chaloupku na vršku, říkadla a koledy, vymysleli pohled, v gramatice jsme soutěžemi a doplňovačkami opakovali učivo, při výtvarném a pracovním vyučování samozřejmě vznikly hezké velikonoční drobnosti, v prvouce se připomnělo probouzení jarní přírody, při anglickém jazyce nová slovíčka na téma Easter, doplňovačky a zvyky jiných anglicky mluvících zemí. Projekt se nám velice líbil a zhodnotili jsme ho nejen velikonočními pamlsky.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny