Výlet do Vídně

V pondělí 7. prosince jsme vstávali velmi brzy. Již ve čtvrt na pět jsme měli sraz před školou a odjeli na výlet do vánoční Vídně. Nejdříve jsme navštívili letní sídlo císařovny Sisi, která byla nejkrásnější žena v té době. Kolem dokola jsou obrovské zahrady, tamější lidi tam chodí běhat a můžou si užívat obrovské zahrady Schönbrunnu. Ve dvoře zámku se každý rok pořádají vánoční trhy.

Poté jsme přejeli do centra Vídně a obdivovali Štěpánský Dom, císařský dvůr Hofburg a u radnice jsme si vychutnávali vánoční atmosféru dalších Adventních trhů.

Výlet se mi moc líbil.

Šimon Makovský, 9.A

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny