Z kopce do kopce s 9. A

aneb poslední školní výlet v ZŠ Kukleny

Náš letošní a zároveň i poslední školní výlet byl skvělý. Velkou zásluhu na tom mají naše paní učitelka třídní Šilhábelová a paní učitelka Vítová, které s námi vyrazily na 3 dny přímo do KRNAPu, tentokrát do Strážného. Letos jsme opět šplhali po hřebenech Krkonoš, viděli velký kamenný důl, spoustu zimních areálů, navštívili město Vrchlabí, Špindlerův Mlýn. Ale nemyslete si, že jsme celé tři dny jenom chodili po horách. Hned první den byl nakupovací ve Vrchlabí, kde jsme čekali na náš spoj do Strážného. Po zabydlení a výborném obědě jsme vyrazili na kratší túru po okolí – z hřebenu do údolí a zpět na hřeben. Unavení, ale spokojení jsme večer vyzkoušeli saunu a sedmimílové boty. Druhý den byl dlouhý. Po vydatné snídani jsme zamířili směr Špindlerův Mlýn. Z původních 6 ti kilometrů se naše trasa do Špindlu vyšplhala na 13 km. Cestou ani letos nechyběl postřehový závod v lese, na jehož konci čekala sladká odměna. V cíli jsme se všichni vyřádili na bobové dráze. Zpět ze Špindlerova Mlýna do Vrchlabí nás převezla místní linka, ale to nejhorší na nás teprve čekalo. Celé dva kilometry do prudkého kopce. Opět relaxace v sauně, na trampolíně, u kulečníku nebo na šipkách. Také jsme ochutnali spoustu druhů zmrzlin, grilovali jsme a měli táborák. Počasí nám přálo, bylo teplo a celou dobu nám svítilo sluníčko. Náš poslední výlet se vydařil a já za něj děkuji.

Kuklová Kateřina, 9. A

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny