ZOO Praha 6.A

16. 6. jsme vyrazili do zoologické zahrady do pražské Troji. Cesta proběhla v klidu, nikdo se cestou neztratil. Byly jsme natěšeni na zvířátka, tím spíš, že se v minulých dnech narodilo slůně a dokonce neočekávaně i gorilka, nikdo totiž netušil, že je matka březí. Kromě mláďat jsme obdivovali krásu kočkovitých šelem, mládě levharta líně pospávalo na větvi, lvi se schovávali ve stínu, gepardi byli ostražití. Lední medvědi neklidně přecházeli ve výběhu, nechat se fotografovat se jim rozhodně nechtělo. Čas rychle kvapil a nastal čas odjezdu.

Tak ahoj a zase někdy příště.

Fotogalerie:

Potřebujete více informací ?
Pokud máte jakékoliv dotazy, tak neváhejte kontaktovat některého z pracovníků.
Původní webové stránky Kontaktní údaje
Škola, která dává smysl
Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Kukleny